Kale Kilit, Güngören’de bulunan 35.000 m2 kapalı alana sahip entegre üretim tesislerinde, 1630 çalışanı ile tüketiciye daha güvenli bir hayat sunmak için güvenlik sistemleri üretmektedir.  

Her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyüyen Kale Kilit, ulusal ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlarken, sanayi üretiminde çok önemli bir rol oynamaktadır.

Kale Kilit, sac dilme ve boy kesme, preshane, elektrostatik toz boya, pirinç, nikel, krom, çinko ve bakır kaplama, talaşlı imalat, zamak enjeksiyon, otomat, özel amaçlı pirinç işleyen tezgahları ve montaj hatlarından oluşan entegre bir tesise sahip olup, ihtiyaç duyduğu her türlü kesme ve enjeksiyon kalıp üretim ve revizyon çalışmalarını kendi bünyesinde yapabilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden ve makine parkını bu paralelde geliştiren Kale Kilit, sahip olduğu iş gücü, bilgi ve deneyim desteği ile günde 100.000 adet kilit ve 50.000 adet barel üretim kapasitesine sahiptir. 

Kale Kilit, çağın gereksinimlerine uygun olarak, üretiminin her aşamasını özel sistemler sayesinde izlemekte ve kontrol altında tutmakta, yalın üretim felsefesinin ışığı altında birçok sistemi kendine özgü uyarlayarak uygulamaktadır. Bu amaçla kurduğu “Kale Üretim Sistemi”nin başarısını, inovasyonlarına ve yetenekli, gelişime açık, genç mühendis potansiyeline dayandırmaktadır.

 • Zek Çilingir Zekeriyaköy
 • Adınız :
  Soyadınız :
  Telefon :
  E-Posta :
  Bırakmak
  istediğiniz mesaj :
 • MD Developer